Neohodnoceno

Svědectví mrtvých

Každý vrah má své slabé místo. Jen ho najít...

Skladem (1 ks)
Kód: 2369
349 Kč –48 % 180 Kč
Kategorie: KNIHY
Název: Svědectví mrtvých
Autor: Val McDermid
Vydání: 1.
Místo vydání: Praha
Nakladatel: BB art
Rok vydání: 2020
ISBN: 978-80-7595-367-4
Počet stran: 320 s.
Vazba: Nakl. laminovaná s přebalem
Stav: Viz přiložené fotografie
FAB1C380 85A0 48DC B27C F52E20428294
349 Kč –48 %

Z původní sestavy regionálního týmu pro závažné zločiny nezůstal kámen na kameni. Carol Jordanová už není jeho šéfkou, dokonce už není ani vrchní inspektorkou. V ústraní dostavuje dům a léčí se z posttraumatické stresové poruchy. Další nenahraditelný člen týmu, tvůrce psychologických profilů Tony Hill, si ve vězení odpykává trest za vraždu. Jejich úspěšný profesní život skončil. A tak se zbylí členové týmu musejí vyrovnat jak s novým vedením, tak s novými kolegy.
Jenže na poklidné sžívání nemají čas. Na pozemku starého zrušeného kláštera je objeveno velké množství lidských ostatků. Ukáže se, že jsou to kostry dívek, které v klášteře před mnoha lety žily – dívek, které trpěly hodně špatným zacházením. Nedaleko jejich hrobů jsou ale odhalena další mrtvá těla, pochovaná poměrně nedávno. Je možné, že spolu tyto hrůzné nálezy souvisí? A jak pátrat po vrahovi nebo vrazích, když si nikdo nic nepamatuje – nebo nechce pamatovat?
Carol a Tony mají co dělat, aby je tíživá životní situace úplně nesemlela, a nový případ svých kolegů sledují spíš zpovzdálí. Tým, který trpí nekompetentním vedením, si musí pomoct sám; Paula, Stacey, Alvin a Karim jsou ale dobří vyšetřovatelé, a po úmorném přešlapování na místě se konečně pohnou dopředu.