Neohodnoceno

Globální samoobsluha – Jeff Bezos a věk Amazonu

Skladem (1 ks)
Kód: 751
120 Kč
Kategorie: KNIHY
Název: Globální samoobsluha – Jeff Bezos a věk Amazonu
Autor: Stone, Brad
Vydání: 1.
Místo vydání: Praha
Nakladatel: Práh
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-7252-527-0
Počet stran: 408 s.
Vazba: Nakl. papírová s přebalem
Poznámka: Natržená poslední stránka (viz 9. fotka)

Globální samoobsluha - „Jeff Bezos je jedním z největších vizionářů a soustředěných, houževnatých inovátorů naší doby, a podobně jako Steve Jobs mění celá průmyslová odvětví. Brad Stone v této dobře zdroji podložené a čtivé knize výmluvně zachytil jeho zápal a genialitu.“
* Walter Isaacson, autor knihy Steve Jobs

Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím. Chtěl, aby Amazon nabízel neomezené množství zboží, svůdné pohodlí, a to za velmi nízké ceny – aby se stal „obchodem se vším“. Aby svou velkou vizi naplnil, vybudoval vnitrofiremní kulturu plnou neúnavné ctižádostivosti a tajností, do nichž nikdo nikdy nepronikl. Podařilo se to až nyní.
Obchod se vším je zevrubnou biografií technologického kolosu, který jako jeden z prvních a ve velkém vsadil na internet a navždy změnil to, jak nakupujeme a čteme. Je to dlouho očekávaný a otevřený popis jedné z nejvýznamnějších firem naší doby a zároveň hluboce osobní pohled na ikonického podnikatele, který ji založil.